a ti veš?

pišem iz nevednosti

nisem še tam da bi vedela

niti tega ne vem kje je to tam

in kaj je to kar moram  vedeti

ko bom tam bom vedela

oboje

če kdaj tam sploh bom

 

 

do takrat pa lahko pišem

iz nevednosti

 

in dokler ne vem je tudi

brisanje dovoljeno

ko bom tam

ko bom vedela

 

pisanje ne bo več potrebno

 

do  takrat pa

pišem

 

Lidija Brezavšček - kočijaž

ajda

Poslano:
14. 02. 2012 ob 09:56

Včasih je dobro, da ne vem oz. ne vemo, ker je to tudi vzgib za pisanje. Če bi vedeli, bi nam morda pero obstalo in bi rekli, pa saj drugi to že vse vedo:)). Kakorkoli, jaz tudi ne vem, če mi seveda rata, ker potem se rodi pesem, ko ne vem, če pa vem, pa ostaja pero v zraku, pa išče tisti ne vem, a veš?

lp, ajda

 

Zastavica

Mensur Ćatić

Poslano:
14. 02. 2012 ob 13:59

pjesma bi se jako svidjela Sokratu i Lao Ceu :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 14. 02. 2012 ob 09:36
  • Prebrano 1010 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 366.15

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!