
pišem iz nevednosti
nisem še tam da bi vedela
niti tega ne vem kje je to tam
in kaj je to kar moram vedeti
ko bom tam bom vedela
oboje
če kdaj tam sploh bom
do takrat pa lahko pišem
iz nevednosti
in dokler ne vem je tudi
brisanje dovoljeno
ko bom tam
ko bom vedela
pisanje ne bo več potrebno
do takrat pa
pišem
Včasih je dobro, da ne vem oz. ne vemo, ker je to tudi vzgib za pisanje. Če bi vedeli, bi nam morda pero obstalo in bi rekli, pa saj drugi to že vse vedo:)). Kakorkoli, jaz tudi ne vem, če mi seveda rata, ker potem se rodi pesem, ko ne vem, če pa vem, pa ostaja pero v zraku, pa išče tisti ne vem, a veš?
lp, ajda
pjesma bi se jako svidjela Sokratu i Lao Ceu :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!