
Narim ... všeč mi je tvoj sodobni haiku ... verjamem, da ga tudi Japonci sedaj po jederski katastrofi drugače pesnijo:)
lp
aco
hvala, sicer se ta haiku bolj nanaša na Fenymanovo opazko, da je vesolje sestavljeno iz enega samega elektrona, ki se premika naprej in nazaj v času.
lp, Narim
kakorkoli , atom je vse .... omogoča tudi besedo, pesem.Všeč mi je tvoj let besed:)
lp
aco
Zdravo Narim,
Feynmana in vesolje v haiku :) Všeč mi je njegova izjava (igral je bongose), rekel je "Kadar igram bongose, me predstavijo: to je Richard Feynman, kvanti fizik in Nobelov nagrajenec. Kadar predavam o fiziki, me ne predstavijo - to je Richard Feynman, ki tudi rad igra bongose" :)
Vsekakor lep haiku; upam da potegneš še kaj iz kvantne pečice :)
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Narim
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!