elektron

 

vesolje skozi

elektron oscilira

sliko trenutka

Narim

aco ferenc

Poslano:
08. 02. 2012 ob 17:11

Narim ... všeč mi je tvoj sodobni haiku ... verjamem, da ga tudi Japonci sedaj po jederski katastrofi drugače pesnijo:)

lp

aco

Zastavica

Narim

Poslano:
08. 02. 2012 ob 17:38
Spremenjeno:
08. 02. 2012 ob 22:00

hvala, sicer se ta haiku bolj nanaša na Fenymanovo  opazko, da je vesolje sestavljeno iz enega samega elektrona, ki se premika naprej in nazaj v času.

lp, Narim

Zastavica

aco ferenc

Poslano:
08. 02. 2012 ob 17:40

kakorkoli , atom je vse .... omogoča tudi besedo, pesem.Všeč mi je tvoj let besed:)

lp

aco

Zastavica

ajda

Poslano:
08. 02. 2012 ob 21:35

Tudi meni všeč:).

lp, ajda

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
08. 02. 2012 ob 22:04
Spremenjeno:
09. 02. 2012 ob 07:58

Zdravo Narim, 

Feynmana in vesolje v haiku :) Všeč mi je njegova izjava (igral je bongose), rekel je "Kadar igram bongose, me predstavijo: to je Richard Feynman, kvanti fizik in Nobelov nagrajenec. Kadar predavam o fiziki, me ne predstavijo - to je Richard Feynman, ki tudi rad igra bongose" :)

Vsekakor lep haiku; upam da potegneš še kaj iz kvantne pečice :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Narim
Napisal/a: Narim

Pesmi

  • 08. 02. 2012 ob 14:29
  • Prebrano 864 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 480.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!