
potočki nevidnih misli
zliti hudourniki napeva
struge plitvih čustev
kanjoni zažrtega sovraštva
marogasti
so zemljevidi tvojih sotočij
koliko jih je
tavalo skozi
mokre objeme
preden
si jo stresel
iz mrtvega rokava reke
tvoj vodeničen obraz
na vseh slikah
zabuhlo recitira
ljubim ljubim
pod žalostnim pogledom
se nalaga smrdljivi mulj
jaz bi dal
luže plitvih čustev
namesto strug - struge so pretrajne, se mi zdi
Hi, Gnu, plitve struge, plitve struge :D.
Lp, b.
![]()
Poslano:
23. 01. 2012 ob 17:48
====
Mojmir, si kdaj razmišljal, da bi poiskal strokovno pomoč ?
Daj, mi je pa v uteho, da ne boš prvi. Bom mel pa dva cveka - simetrično z dveh skrajnosti IQja (malo pretiravam, da je bolj pestro).
b.
In v kateri roki držiš piksno :)
Jaz sem ravno pri hišnih delih in mi žeblji še kako prav pridejo.
Heh, prepozno. Sem že ponucal, sem se malo bolj čvrsto pribil na križ. Žiljenje je jeba!
ves čas se mi zdi, da te od nekje poznam,
potem pa se zazrem v
žabo
divno, zaista.
lp
simonavidar
Hvala simona!
Gnu, to si prav pesniško povedal. Pesemsijevsko. Mogoče si me pa poznal kot paglavca?
Morda pa sva iz iste mlake ?
Saj moja slika je tudi razvita.
Ja, glede slike, sem lih razmišljal, če je ta black-out posledica tega, da si prej prav živahno opletal s kozarcem? Je pa bila prejšnja nekak bolj prijazna, saj veš, živjo, nazdravje pa take ... :)
Hehe, ta slika gleda vate. Čak, bom prižgal luč.
Oj, na zdravje Gnu, se ti žiljenje spet razsvetlilo?
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: brezno
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!