mulj

potočki nevidnih misli
zliti hudourniki napeva
struge plitvih čustev  
kanjoni zažrtega sovraštva
marogasti
so zemljevidi tvojih sotočij

koliko jih je
tavalo skozi
mokre objeme

preden
si jo stresel
iz mrtvega rokava reke

tvoj vodeničen obraz
na vseh slikah
zabuhlo recitira
ljubim ljubim

pod žalostnim pogledom
se nalaga smrdljivi mulj
 

brezno

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 17:42
Spremenjeno:
23. 01. 2012 ob 18:07

jaz bi dal

luže plitvih čustev 

namesto strug - struge so pretrajne, se mi zdi

Zastavica

Mojmir

Poslano:
23. 01. 2012 ob 17:48

====

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:06
Spremenjeno:
23. 01. 2012 ob 18:07

Hi, Gnu, plitve struge, plitve struge :D.

Lp, b.

Mojmir

Poslano:
23. 01. 2012 ob 17:48

====

Mojmir, si kdaj razmišljal, da bi poiskal strokovno pomoč ?

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:09

slane steze plitvih čustev

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:11

danes sem pri sladkih vodah ;D

Lp, b.

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:12

POL Ti BOm DAL PA CVEK!!! 

:))

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:15

Daj, mi je pa v uteho, da ne boš prvi. Bom mel pa dva cveka - simetrično z dveh skrajnosti IQja (malo pretiravam, da je bolj pestro).

b.

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:21

In v kateri roki držiš piksno :)

Jaz sem ravno pri hišnih delih in mi žeblji še kako prav pridejo.

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:23

Heh, prepozno. Sem že ponucal, sem se malo bolj čvrsto pribil na križ. Žiljenje je jeba!

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:34

ves čas se mi zdi, da te od nekje poznam, 

 

potem pa se zazrem v 

žabo

Zastavica

vesna konc marjanović

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:36

divno, zaista.

lp

simonavidar

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:43

Hvala simona!

Gnu, to si prav pesniško povedal. Pesemsijevsko. Mogoče si me pa poznal kot paglavca?

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:49

Morda pa sva iz iste mlake ?

Saj moja slika je tudi razvita.

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 18:57

Ja, glede slike, sem lih razmišljal, če je ta black-out posledica tega, da si prej prav živahno opletal s kozarcem? Je pa bila prejšnja nekak bolj prijazna, saj veš, živjo, nazdravje pa take ... :)

 

Zastavica

Y

Y

Poslano:
23. 01. 2012 ob 19:00
Spremenjeno:
23. 01. 2012 ob 19:20

Hehe, ta slika gleda vate. Čak, bom prižgal luč.

Zastavica

brezno

Poslano:
23. 01. 2012 ob 20:54

Oj, na zdravje Gnu, se ti žiljenje spet razsvetlilo?

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

brezno
Napisal/a: brezno

Pesmi

  • 23. 01. 2012 ob 17:35
  • Prebrano 1031 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 567.1

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!