
Besede se mi kvarijo.
Odprem predal,
kamor sem pospravil hvala;
glej ga zlomka,
najdem le budala.
Tudi v kozarec kisa
vložen oprosti
se je žaltavo
sprevrgel v zabosti.
Zadnjič enkrat sem celo
potreboval spet prosim,
pa je le plesnivo reklo
naj jih več ne trosim.
Majstore, tebe će ubiti tvoje "besede"!
No, ima pravilo: sve što me ne ubije, jača me.
Navijam zate, preživel boš.
Res všečna.
Lp, Maki
Gnu, ... naj se "nosim" ni slovenska fraza ;), se strinjaš?
zaenkrat še nič.. "naj se k vragu nosim" najbrž ne bi šlo ?
morda:
pa je le plesnivo reklo
(takšnih) besed ne trosim.
Hvala okto, malo sem zasukal
naj jih več ne trosim.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!