Kje si, ljubezen?

Kje si,

kam si odšla,

nikjer te ni,

to tako boli,

ljubezen,

v breznu...

globoko,

čepim,

zebe me,

tresem se,

zaradi tebe,

moj amor,

moje sonce,

moje upanje,

nima veze,

da jočem,

da stočem,

da se smilim sama sebi,

a whatever,

rada bi bila ob tebi,

v tvojem objemu,

da bi čutila tvoje srce,

ki utripa,

da bi položila glavo,

na tvojo ramo,

ti dala poljub,

a to so le vsiljivke,

to je le neke vrste fatamorgana,

a na mojem srcu rana,

nepoznana,

zaklana,

bolana,

kot lublana,

mesto golobov,

mesto oskrunjenih grobov.

 

 

Neža Matjaževič

Komentiranje je zaprto!

Neža Matjaževič
Napisal/a: Neža Matjaževič

Pesmi

  • 15. 01. 2012 ob 19:30
  • Prebrano 854 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 124.19

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!