
...
ups ...
ampak, med večerom in jutrom je pa ja še dolga noč ... razen, če si kje visoko na severu, na Lofotih in še to sredo poletja, ko noči skoraj ni ...
LP, L
E, to ravno to sem imel v mislih.
![]()
Lp, Igor
ja, ok, samo se žal iz teksta ne vidi ...
:)
Pozdravljen Igor:)
kaj pa:
Zakotje noči
prezebla bolečina
sestopa v jutro
Morda bo imela bližje:), pa še prvi verz bo imel 5 zlogov:)
Lp, Lea
Pozdravljena Lea
A veš, da sploh nisem opazil, da ima prva vrsta nekaj preveč.
Hvala ti za namig!
Lp, Igor
No, fino popravljeno, noč se jutra res dotika, večer pa težko :)))
Lp, lidija
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!