Senryu [25]
iščem čistilca
za štiri giga bajte
ključ je pri bivši
okto
Poslano:
30. 12. 2011 ob 20:23
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: okto
Pesmi
- 30. 12. 2011 ob 20:07
- Prebrano 1194 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 544.76
