
Izbrisan uporabnik
Ruj,
slovnično popravi nobenega ni v nikogar ni. Drugače pa vsebinsko zelo dobra pesem, ki je tudi pisno lepo izražena.
Lp,
Lucija
hvala Lucija,
sicer je bolj intimna, a vseeno - morala je nastati, čeprav nimam kaj pametnega povedati.
lp :)
ruj, kaj pa je tisti pripis spodaj, ki se ga vidi samo, če "označiš" besedilo? paše zraven, ali je pomota?
;)
LP, levoroki Kočijaž
![]()
paše zraven
(dimni signal)
lp in srečno, in ti želim, da kmalu pozdraviš roko.
Obojeroki ruj :))
o-Oj ... imam eno prošnjico za uredništvo
kaj bi šlo tako:
sam-o turisti
;)
je šlo :)))
urejeno
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!