
Blues duha je filozofija, telesa ples in duše poezija.
Če bluesa ne vsebuješ se na polko omejuješ.
Risanke so za pomankanje tega senzualizma, šole posluha ... otroški blues :))
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: aco ferenc
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!