Na Zemlji

Hoteli so me

izriniti na cesto

s pločnika,

hoteli so moje solze

ki jih za njihov nasmeh

nisem hotela pokazat,

hoteli so me sneti

s tega planeta,

dokler niso ugotovili,

da je Zemlja prehodna

za vsak živ korak.

IŽ-lev

ajda

Poslano:
29. 11. 2011 ob 16:10
Spremenjeno:
29. 11. 2011 ob 16:11

Zelo zanimivo razmišljanje, ki si ga nanizala v tej drobceni, a vpijoči izpovedi.

Ne vem ali je smiselno vrtati v avtorja, kdo so tisti, ki ... , morda je bolje prepustiti to lastnem razglabljanju in razjasnjevanj

iz pločnika = morda  s?

lp, ajda

 

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
29. 11. 2011 ob 19:18

Pozdravljena ajda,

veš, vsa ta gneča, tudi kadar pride do nje na pločniku se počutim tko.

O tem sem hotela napisat. Pa tudi drugo.

Lp, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 29. 11. 2011 ob 13:55
  • Prebrano 796 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 302.94

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!