MASKA

 

Včasih me kakšen dan potolče,

da sem brez vseh moči.

Srce le utrujeno ropoče

in žalost se sprehaja čez oči.

 

Včasih pogledam vase

in vidim, da narobe živim.

Kakor da nisem v pravem času,

bežim, vendar nič ne spremenim.

 

Včasih me kakšen dan pohodi,

me z nogo pri tleh drži.

In vleče, vleče vse moči iz mene,

praznino v prsih za seboj pusti.

 

Včasih pogledam vase,

in sploh ne vem, kaj tukaj počnem.

Vem, da moram poskrbeti zase,

a kaj, ko ne vem, kje naj začnem…

 

Potem pa si nadenem masko

in stopim med ljudi…

Le poglejte me ljudje,

kako se dobro mi godi !

 

Prikličem si nasmeh na usta,

očala temna na oči,

le poglejte me ljudje,

kako mi dobro gre!

platanas

Komentiranje je zaprto!

platanas
Napisal/a: platanas

Pesmi

  • 26. 11. 2011 ob 17:38
  • Prebrano 753 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 206.87

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!