Zasledovalec

Kjerkoli se potikam,

bilo komur se izmikam,

 vedno me nekaj zasleduje

in iz dneva v dan mi postaja huje.

Nikdar nisem sama,

opazovana sem kot prva dama,

vedno me nekaj zasleduje

in nikoli ne miruje.

Na koncu le zvem kaj je moj problem

in to so njegove laži zaradi katerih me srce boli.

Taancii

modricvet

Poslano:
24. 11. 2011 ob 20:40
Spremenjeno:
25. 11. 2011 ob 09:34

Bilo kje se potikam,
bilo komu se izmikam,
stalno me nekaj zasleduje
in iz dneva v dan mi rata huje.
Nikdar nisem sama,
opazovana sem kot prva dama,
vedno me nekaj zasleduje
in nikoli ne miruje.
Na koncu le zvem kaj je moj problem
in to so njegove laži zaradi katerih me srce bili. (boli)


Bilo kje - kjerkoli

bilo komu - komurkoli

iz dneva v dan (mi) postaja huje

 

Lepo bodi, Taancii

 

modricvet

 

Zastavica

Taancii

Poslano:
25. 11. 2011 ob 09:02

ja to smo pa štajerci :)

Zastavica

brezno

Poslano:
25. 11. 2011 ob 09:25
Spremenjeno:
26. 11. 2011 ob 10:36

Ne, pa nismo! A si ti mogoče v sorodu s Kanglerjem?

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Taancii
Napisal/a: Taancii

Pesmi

  • 24. 11. 2011 ob 09:46
  • Prebrano 580 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 191.55

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!