Haiku 28

v jesenskem jutru

kolona vozil orje

pot skozi meglo

spominčica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 18:13

čudovit začetek /prva dva verza/ in malo manj dober zaključek za haiku ... kaj pa so "brazde potovanj"?

 

 

Morda bi morala poskusiti najti kakšno za haiku bolj realno sliko.

  LP,, lidija

Zastavica

spominčica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 18:16

Lidija, hvala za nasvet. Bom razmislila in popravila. Upam, da mi bo uspelo ...

LP, spominčica

Zastavica

spominčica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 18:58
Spremenjeno:
14. 11. 2011 ob 19:07

lidija, kaj pa, če spremenim takole:

v jesenskem jutru

orje kolona vozil

pot skozi meglo

 

Hvala.

LP, spominčica

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 19:08

ja, samo še to:

 v drugem verzu normaliziraj vrstni ted besed:

 

kolona vozil orje

 

LP, lidija

Zastavica

spominčica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 19:11
Spremenjeno:
14. 11. 2011 ob 19:15

Hvala, lidija, za hiter odziv in  popravek. Boljšega trenutno nisem našla.

LP, spominčica

Zastavica

okto

Poslano:
14. 11. 2011 ob 19:28

Odličen haiku!

Danes zvečer sem na poti iz službe doživel takšno oranje ... :)

Lp, okto

Zastavica

spominčica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 19:58

Hvala uredništvu. Igor, ajda in okto tudi vam hvala. Vesela sem, da vam je haiku všeč. Okto, ti pa si to oranje doživel zvečer - zdaj ga bo vedno več; ja, jesen se že vedno bolj nagiba k zimi ...  zjutraj bomo morali nekaj minut prej na pot ...

LP, spominčica

Zastavica

Lea199

Poslano:
14. 11. 2011 ob 21:50

Se pridružujem, zares všečen haiku (jaz bi celo rekla) pravi, realen, brez odvečnih čipk:)

Čestitam:)

Lp,  Lea

Zastavica

spominčica

Poslano:
14. 11. 2011 ob 22:39

Hvala,  Lea. Tvoje mnenje veliko šteje, saj so tvoji haikuji čudovite slike narave.

Hvala tudi vama, adisa in MAKI.

LP, spominčica

Zastavica

spominčica

Poslano:
15. 11. 2011 ob 21:18

Srečko, Brundo, Cefizelj; Svit, brezno; Ignis, hvala.

LP, spominčica

Zastavica

spominčica

Poslano:
18. 11. 2011 ob 23:08

Valjo, tudi tebi hvala.

LP, spominčica

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

spominčica
Napisal/a: spominčica

Pesmi

  • 14. 11. 2011 ob 17:50
  • Prebrano 1343 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 905.06

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!