
čudovit začetek /prva dva verza/ in malo manj dober zaključek za haiku ... kaj pa so "brazde potovanj"?
Morda bi morala poskusiti najti kakšno za haiku bolj realno sliko.
LP,, lidija
Lidija, hvala za nasvet. Bom razmislila in popravila. Upam, da mi bo uspelo ...
LP, spominčica
lidija, kaj pa, če spremenim takole:
v jesenskem jutru
orje kolona vozil
pot skozi meglo
Hvala.
LP, spominčica
ja, samo še to:
v drugem verzu normaliziraj vrstni ted besed:
kolona vozil orje
LP, lidija
Hvala, lidija, za hiter odziv in popravek. Boljšega trenutno nisem našla.
LP, spominčica
Odličen haiku!
Danes zvečer sem na poti iz službe doživel takšno oranje ... :)
Lp, okto
Hvala uredništvu. Igor, ajda in okto tudi vam hvala. Vesela sem, da vam je haiku všeč. Okto, ti pa si to oranje doživel zvečer - zdaj ga bo vedno več; ja, jesen se že vedno bolj nagiba k zimi ... zjutraj bomo morali nekaj minut prej na pot ...
LP, spominčica
Se pridružujem, zares všečen haiku (jaz bi celo rekla) pravi, realen, brez odvečnih čipk:)
Čestitam:)
Lp, Lea
Hvala, Lea. Tvoje mnenje veliko šteje, saj so tvoji haikuji čudovite slike narave.
Hvala tudi vama, adisa in MAKI.
LP, spominčica
Srečko, Brundo, Cefizelj; Svit, brezno; Ignis, hvala.
LP, spominčica
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: spominčica
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!