
Verjetno se te tihe veje in sanje o pomladi nanašajo na čas zime, snega? Menim, da je v jeseni še vse živahno, ker listje še ni zapustilo vej in vetrovo poigravanje je tudi melodija živahnosti.
lp, ajda
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!