POSLEDNJA PESMA

Kunem se, rekao je i otisao

bolelo ga je kao sto je i nju

tiho je jecala dok su joj se

zidovi sobe rugali i bili

glasniji od krika koji je

odzvanjao u njenim culima.

Ostaces u meni 

kao pesma u pesmi

saptala je sebi u bradu

zapoceta i do kraja neispevana.

Da  uhvati zadnji treptaj

trenutka i otpeva je 

poslednji put sama..

 

(Kazu ,ima ptica koja umiruci najlepse zapeva)
 

biljakostic

Komentiranje je zaprto!

biljakostic
Napisal/a: biljakostic

Pesmi

  • 12. 11. 2011 ob 11:31
  • Prebrano 670 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 145.57

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!