KAKOR

Kot volk bi rjovela,

kot prva cvetlica v jutru bi vzbrstela,

kot kopast oblak na jug bi potovala,

v sanje svoje bi srce vtkala.

Stopala po vodni bi gladini,

še gore premaknila bi iz severa,

mogoče mi uspe,

morda vrne k meni se nihče....

 

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 09. 11. 2011 ob 22:25
  • Prebrano 723 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 80.74

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!