ČE SE ZGODI....

Če res bo konec sveta,

bi rada nekaj da veš:

mojih čustev ni brez tebe, 

slika si v meni,

zarisana premica...

Vedno z delčkom sebe poslušam tebe,

morda moje si oko,

ki zariše mi sled,

ki pusti mi jabolk polno drevo.

Ne odidi pred mano,

ne znam hoditi za tabo...

Bodi še danes moj smeh, moj smisel v tvojih očeh...

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 08. 11. 2011 ob 23:07
  • Prebrano 681 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 63.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!