
Če res bo konec sveta,
bi rada nekaj da veš:
mojih čustev ni brez tebe,
slika si v meni,
zarisana premica...
Vedno z delčkom sebe poslušam tebe,
morda moje si oko,
ki zariše mi sled,
ki pusti mi jabolk polno drevo.
Ne odidi pred mano,
ne znam hoditi za tabo...
Bodi še danes moj smeh, moj smisel v tvojih očeh...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Barby
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!