
Ne verjamem v pravljice, da so Adama in Evo izgnali iz raja pa to. Se mi bolj zdi, da sta ušla.
Ja, ja. Z marsikatero Evo bi tudi jaz (verjamem tudi ti), pobegnil v neznano...
Lp, Maki
Po sedaj znanih dejstvih, sta po vsej verjetnosti res ušla :D:D:D!!! DOBER!
Lp! Stojan
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Y
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!