Upanje

Umirjeno sedim ob reki,

poslušam zvok melodičnega toka,

zaznavam vonj tvojih rok

 

Iz daljave potuje glas,

da rad me imaš.

 

Jesen odšla bo, kot poletje minilo je,

zima z ledom bo prekrila gore,

jaz še vedno upanje bom imela,

da pomlad s teboj preživim in na poletje se stopim

 

Iz daljave potuje glas,

da rad me imaš

 

 

                                                                               Tadeja

 

 

 

Tadeja Ošaben

Komentiranje je zaprto!

Tadeja Ošaben
Napisal/a: Tadeja Ošaben

Pesmi

  • 29. 10. 2011 ob 21:17
  • Prebrano 766 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 133.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!