
Čudovito! Pred oči mi zarišeš današnji dan. Svit, hvala za ta prispevek. :)
Lp,
Lotus
Sedla bi v jek dreves,
prebrala v dežju, ki postaja sneg,
haiku,
tako lep, kot je ta !!!!!!
OP
Čestitam, Svit. Jesenska slika oživi ... čudovito!
LP, spominčica
BREZNO, SPOMINČICA, SREČKO..., BRUNDO, OKTO, LEA, ANDREJKA, TOMI, ADISA, IRENA, AJDA, LUCIJA, MEZOPOTAMSKY,
hvala za branje in luč obiskanj.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!