ZAPOJTE MI VLAČUGE

ko pijan bom ob cesti stal
in veselo po cestni svetilki hscal
zapojte mi vlačuge
ve prinašalke stare kuge

vse kar sem imel sem zapil
ženo , otorke , službo izgubil
ker zavedle ste me v pogubo grozno
kar spoznal sem res prepozno

le denar vam je v glavi
da živimo v pravi spravi
ve mastite se veselo
nas pribijate na razpelo

zapojte vlačuge stare
tiste lepe pesmi sprave
o borbi za svobodo pravo
naj za sovragom bo krvavo

nismo bedaki kot želite
mi glasniki smo olike
presedajo vaše nam obljube
le zapojte ve vlačuge

(vso kapitalistično globalno sranje
ubija nas in naše sanje)

 

Mojmir

Komentiranje je zaprto!

Mojmir
Napisal/a: Mojmir

Pesmi

  • 16. 10. 2011 ob 08:11
  • Prebrano 538 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 255.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!