
ko pijan bom ob cesti stal
in veselo po cestni svetilki hscal
zapojte mi vlačuge
ve prinašalke stare kuge
vse kar sem imel sem zapil
ženo , otorke , službo izgubil
ker zavedle ste me v pogubo grozno
kar spoznal sem res prepozno
le denar vam je v glavi
da živimo v pravi spravi
ve mastite se veselo
nas pribijate na razpelo
zapojte vlačuge stare
tiste lepe pesmi sprave
o borbi za svobodo pravo
naj za sovragom bo krvavo
nismo bedaki kot želite
mi glasniki smo olike
presedajo vaše nam obljube
le zapojte ve vlačuge
(vso kapitalistično globalno sranje
ubija nas in naše sanje)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mojmir
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!