
Na milijone pesmi,
je napisanih skozi stoletja,
na tisoče zbirk izide vsako leto,
o žalostnih in veselih zgodbah,
o rojstvu in smrti,
o jutrih in budnicah,
o zatišju in somraku.
Moja je le delček v tej množici,
podobna po vsebini,
a moja in drugačna.
Hope, malce sem jo popravil, najbrž bi se jo dalo še izboljšati. Mogoče ti da še kdo kakšen predlog. Lp, Mezopotamsky
Na milijone pesmi
je napisanih skozi stoletja, (tisočletja?)
na tisoče zbirk izide vsako leto, (stotine?)
o žalostnih in veselih zgodbah,
o rojstvu in smrti,
o jutrih in budnicah,
o zatišju in somraku.
Moja je le delček v tej množici, (od mnogih,)
podobna po vsebini,
a moja in drugačna.
Lepo pozdravljen mezopotamsky
Zelo sem vesela,da si popravil pesem. Sicer v namenu mi je bilo napisati nekaj takega,
kot si popravil, za kar se ti iskreno zahvalim. Samo nisem vedela kako naj pridem prav do tega.
Hvala ti, da si zaslutil smisel tega in sam pomagal popravit. Hvati ti.
Lep pozdrav, hope
Hope, ni zakaj : )
Najprej sem opazil le napake, ko si se zatipkala (malce deformacije, zadnje čase se pač ukvarjam z iskanjem in popravljanjem napak za gledališki zbornik), potem sem pa na hitro še malce popravil. Kot sem že rekel, najbrž bi se dalo še kaj izboljšati, če mi še kaj kapne sporočim.
Lp, Marko
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!