ZAZIBAM TE

Zazibam te s pogledom,
ko plavaš v modrini neba.
Enkrat zelena, drugič srebrna,
tako postavna bdiš
nad odtekajočimi dušami želja.
Ljubijo se pod tvojimi nogami,
jokajo, tavajo in se veselijo,
živijo zaradi tebe in zate,
ko upogibaš svoje vrhove
kot da nas pozdravljaš,
vabiš z objemi sladkih strasti.
Upogibaš se,
zdaj sem zdaj tja,
enkrat k meni, drugič drugam.
A si sramežljiva
ali se le igraš?

bask

Komentiranje je zaprto!

bask
Napisal/a: bask

Pesmi

  • 28. 07. 2007 ob 22:52
  • Prebrano 908 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 342

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!