Kava

Midva sva popita kava.

Skodelica je prazna.

V stranišče zlijem zoc.

igorh

rinalgija

Poslano:
29. 08. 2011 ob 14:33

Ironija,

včeraj zvečer grem opravit potrebo na vc, scat grem.

Med scanjem, med penjenjem po dnu školjke opazujem nek znan lik.

Opravim, potegnem vodo in ko se zbistri opazim, da se je od tistega črnega na dnu spraskal lik v obliki srčka.

 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igorh
Napisal/a: igorh

Pesmi

  • 29. 08. 2011 ob 14:09
  • Prebrano 675 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 301.53

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!