Tebi, ki si v meni. Pesem.si
Ti si
pesem.
V meni si
cvet in
list
in steblo.
Zrem v tvoji
senci
in
svetlobi,
sen,
uresničen.
Pesem. Si
globok tolmun.
Vidim
se v globini-
večni krogi,
kjer moj
rožni
stih
se hrani.
poet
Napisal/a: poet
Pesmi
07. 05. 2008 ob 15:12
Prebrano 1717 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 480
Vse objave na tej spletni strani so izvirna avtorska dela njihovih avtorjev
in kot taka zaščitena z zakonom o avtorskih pravicah. Za morebitno kršenje teh pravic vas avtorji
lahko sodno preganjajo po 147. členu Kazenskega zakonika (KZ-1)
Uporabniki te spletne strani so izjavili, da so vse objave njihova avtorska dela. V kolikor se vam
zdi, da so v kateri od objav kratene vaše avtorske pravice, se obrnite na skrbnika s pomočjo obrazca
za odziv . Več o tem lahko preberete v
dokumentaciji Pesem.si spoštuje vašo
zasebnost .
Pesem.si v. 2.9.26.25.166 Julija (beta)