RITOLIZNIK

sem sin ritoliznika
in lepo mi je
avto
stanovanje
travo
kokain
vse oče uredi

sem sin povzpetnice
katere luknjo uporabljajo
pogosteje kot javni wc
in lepo mi je
zabave
dekleta
seks
vse mi mati uredi

sem samostojni objekt
z najboljšimi geni
moralo ki vsak je ne razume
s spornimi človeškimi vrlinami
in lepo mi je
nič ne delam
se postavljam
in nikoli ne bom spoštoval ljudi
zakaj bi jih
če me starša tega nista naučila

Mojmir

Komentiranje je zaprto!

Mojmir
Napisal/a: Mojmir

Pesmi

  • 06. 08. 2011 ob 06:59
  • Prebrano 605 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 179

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!