
sem sin ritoliznika
in lepo mi je
avto
stanovanje
travo
kokain
vse oče uredi
sem sin povzpetnice
katere luknjo uporabljajo
pogosteje kot javni wc
in lepo mi je
zabave
dekleta
seks
vse mi mati uredi
sem samostojni objekt
z najboljšimi geni
moralo ki vsak je ne razume
s spornimi človeškimi vrlinami
in lepo mi je
nič ne delam
se postavljam
in nikoli ne bom spoštoval ljudi
zakaj bi jih
če me starša tega nista naučila
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mojmir
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!