KAKO SE NISEM RINIL OB KORITU

vsi vedo da sem debel
pa se nisem rinil ob koritu

od kaviarja se ne rediš
tudi če si pri koritu

od obloženih kruhkov tudi ne
če ob istem si koritu

še kozarček penine ti ne škodi
ko ga spiješ ob koritu

obleko si lahko zapreš
če si ob koritu

zakaj sem potem debel
( seveda navadno v trenerki)

makaroni 0.62 centa
faširano 1.50 evra
pivo 0.39 centa
solata je predraga
(dobim tri piva za isti denar)
sadje tudi
da o penini ne govorim

porcija pa taka kot da sem pri koritu
(tistem svinjskem)
 

Mojmir

Komentiranje je zaprto!

Mojmir
Napisal/a: Mojmir

Pesmi

  • 05. 07. 2011 ob 10:32
  • Prebrano 836 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 289.24

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!