NE VEMO VSEGA

 NE VEMO VSEGA

 

Dvignil sem sidro zadržkov

in pustil strasti pohod,

nemirno valovanje v telesu

je umu vzelo vso moč.

 

Niti njej, ki jo ljubim brezmejno

nič manj ni bilo srce,

roke so kot ovijalke,

vzburjale njene bedre.

 

Kaj vse človek doživi

vso divjost viharne noči,

a mogoče le radi tega,

ker vesolje od tega živi.

 

 

 

 

tomi

Komentiranje je zaprto!

tomi
Napisal/a: tomi

Pesmi

  • 01. 07. 2011 ob 06:20
  • Prebrano 855 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 158.55

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!