dejstvo

Lažje je pesem napisati kot odnehati.

aco ferenc

Mojmir

Poslano:
28. 06. 2011 ob 23:28

majster pa še prav imaš :)))

Zastavica

aco ferenc

Poslano:
29. 06. 2011 ob 16:02

 

... najina značilnost ...nepriljubljena dejanskost :)..

lp

ac

Zastavica

Mojmir

Poslano:
29. 06. 2011 ob 16:22

če pa je življenje tako kaj moremo ga pač vidiva malo drugače (bolj kritično) kot drugi haha....


lp Mojmir

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

aco ferenc
Napisal/a: aco ferenc

Aforizmi

  • 28. 06. 2011 ob 17:47
  • Prebrano 688 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 190.29

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!