drevored

obešenega v zanke sladkih besed

me je porezala ostrina tvojega jezika

 

krvavečih dlesni ješ

vsakdanji kruh

 

razvejal sem se kot divji kostanj

in vrgel temno senco nate

 

našel sem svoje mesto v drevoredu

brezno

ajda

Poslano:
28. 06. 2011 ob 00:48

in se umiril ali poniknil do, če bo še naslednjič zanjo ... poslednjič za njo v umirjenosti ...

hja, kar nekaj misli

lp, ajda

 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

brezno
Napisal/a: brezno

Pesmi

  • 27. 06. 2011 ob 15:55
  • Prebrano 1091 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 439.45

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!