Si verrjela

SI VERJELA

 

Si verjela v smeh labodov?

Si verjela v šelest mravelj

v lobanji prasamca,

ki te je pljunil na hladno zvezdo.

Si v tuniki dežja morda lepša

kot v obleki ognja,

ki je razoral noč,

ko so tihi jezdeci

nesli novo luno  k tolmunu

prepojenim z lažnimi šepeti.

In zdaj vem,

da tvoj vzglavnik spet diši

po poletju,

ki bo prebudilo metulja v mojem zaprsju.

 

Zakawsky

Komentiranje je zaprto!

Zakawsky
Napisal/a: Zakawsky

Pesmi

  • 09. 06. 2011 ob 12:07
  • Prebrano 812 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 267.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!