Pomladna


Ne počutim se prazno,
niti polno.
Smehljam se v neznano.
Misli najedajo mojo glavo,
vendar jih ni.
Preganjajo se sem ter tja,
prazne, gluhe, neme.
Ne iščejo odgovorov.
Vse je popolnoma jasno.
In dež pada in pomlad
pričara nov odtenek.
Brez misli.

saska

Komentiranje je zaprto!

saska
Napisal/a: saska

Pesmi

  • 11. 04. 2008 ob 17:45
  • Prebrano 831 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 110

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!