
Ne počutim se prazno,
niti polno.
Smehljam se v neznano.
Misli najedajo mojo glavo,
vendar jih ni.
Preganjajo se sem ter tja,
prazne, gluhe, neme.
Ne iščejo odgovorov.
Vse je popolnoma jasno.
In dež pada in pomlad
pričara nov odtenek.
Brez misli.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: saska
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!