Ko je temno tvoje čelo

ko je temno tvoje čelo
in tvoj pogled mrk teman
z njega sreče sij spomin

z zdanjih dni temo pregnan
ko zaman se bližam k tebi
in moj korak te vodi stran

ko rok dar zrem na tleh
v prah odet in nespoznan
ko zanikaš vse in nič več ni

ko v sramu minevam
in neup me skeli
ko kljubujoč zrem stran

misleč da v prazno strmim
ti si tam!!!
moja si veš to!!!

p.s. kako te
ljubim veš to???

hogar_grozni

Komentiranje je zaprto!

hogar_grozni
Napisal/a: hogar_grozni

Pesmi

  • 08. 04. 2008 ob 17:07
  • Prebrano 631 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 150

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!