Ko tiho sediva

Ko tiho sediva
in v nežno svetlobo potopljen
vsak zvok se medlo preliva
srci najini sta dom najinega doma
oprosti za trenutek
pozabil bom nate
in bil sam
tih skrit vase
saj ko zopet bom tam
z resničnostjo odet
v trenutku ravznet
bo sen mojih sanj.

p.s. bo res sen .........?

hogar_grozni

Komentiranje je zaprto!

hogar_grozni
Napisal/a: hogar_grozni

Pesmi

  • 08. 04. 2008 ob 17:02
  • Prebrano 615 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 100

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!