


senca mokovca
na samotni senožeti
ujčka sonce
Upam, da ni nič narobe, če sem se nekoliko poigrala. :)
lp, Lea
Še ena verzija (hvala Alenki!)

še ena varianta:

Za tole mislim, da je tista "prava" haiga :)

Končno našla pravo fotko:

Lea, čudovito.
Od koga pa je fotka?
LP, mcv
Hvala, mcv,
fotka je moja, le da je stara (od takrat, ko nisem imela pojma, kako se temu streže in slepa kokoš zrno najde ;) Te dni sem brskala po Picasu in jo našla. Fotografirala sem z domačega balkona. Pikica na hribu je spomenik Cerje.
Lp, Lea
Lea, krasna je! Oblaki delujejo kot podoba velike ptice.
LP, mcv
V resnici ena redkih fotk, ki mi je uspela, morda prav zato, ker sem lovila trenutek in ob tem nisem razmišljala, kaj hočem.
Lahko bi videla tudi veliko ptico (v bistvu sem pozabila, kaj sem takrat "videla"), sedaj, ko sem jo ponovno videla v Picasu, sem pomislila na ta haiku.
Hvala! Vesela, da ti je všeč :)
Lp, Lea
Lea, prave umetnine .... ena za drugo:)) lp![]()
Komentiranje je zaprto!