Forum

ČESTITKE

Vsebina objave odstranjena na željo avtorja.

 

Lea199

Poslano:
03. 07. 2010 ob 09:30

Hope, mene žal, ne bo na pikniku. Preprosto se mi časovno ne izide.
:)

Inta hvala!

lp, Lea

Zastavica

abram

Poslano:
03. 07. 2010 ob 13:13

3 x č ... itd.

Lp, A itd.

:)

Zastavica

abram

Poslano:
03. 07. 2010 ob 13:16

itd.

Zastavica

breza

Poslano:
03. 07. 2010 ob 13:23

bravo, punce, čestitam vsem, tudi urednicam za odličen izbor!!!

Zastavica

Lea199

Poslano:
03. 07. 2010 ob 23:21

abram hvala !

in

breza hvala za čtite in aplavz!

:)

Zastavica

aco ferenc

Poslano:
04. 07. 2010 ob 20:09

Se pridružujem čestitkam, punci sta res nad-ustvarjalni - verbalni slikarki ...

ČESTITAM!

lP
aCO

Zastavica

coprnica z barja

Poslano:
05. 07. 2010 ob 10:07

Hvala tudi vam: Inta, Abram Breza, Aco.

lep dan vsem, vse vas rada berem.
Teja

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!