V temi

Pekel v očeh,
bolečina na dlaneh,
duh tegobe,
roki zvezani obe.
Krvava solza se po licu spusti,
zadnja sled življenja se izgubi.
Trpljenje je pozabljeno,
saj življenje je pohabljeno,
nada je izgubljena,
zadnja sekunda za rešitev zamujena.
Ostala sem sama v temi
brez veselja,ljubezni,soljudi.
Šibak žarek svetlobe se spremenil je v mrak,
sedaj še mene je postalo strah.
Ničesar ni več,
celemu svetu sem odveč.

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 06. 04. 2008 ob 09:07
  • Prebrano 715 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 175

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!