Forum

ANA, ALEKSANDRA, LIDIJA, ZALKA

Takole... zanima me, ko smo že pri pesem.si, kaj si mislite o "Ani, Kerstin, kočjažu in Zalki" in njihovi poeziji. Ne tisto prazno nakladanje, ker vemo da so urednica. Tako osebno ... Zakaj so velike pesnice? Katere pesmi so vam všeč in zakaj? Zakaj se tako vedejo v privatnem življenju? Če se vam mogoče zdijo precenjena in kateri so razlogi ...
Potem bom tudi jaz povedal svoje mnenje, če dovolite ...

Lp. Pjotr Harmsovski Perororezovići
 

MAKI

Poslano:
02. 06. 2010 ob 11:07

Pero, DUSANN, in ostali,
Čemu neki tale debata - popolnoma neplodno!
Zapravljanje veliko energije v nič!

Punce so, vred s Grerorjem, - POKER!!! in pika

Vsaka karta je zelo pomembna, vsaka na svoj način.
Poznam enega, ki je napisal pesem PIKOVA DAMA.
Res ne vem, kaj mu je bilo treba...

Zresnimo se, dragi moji.

Lepo bodite in ne preveč reskirati - v pokru!

MAKI

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!