Tišina

Včasih tišina govori za oba
in besede boleče režejo
praznino med nama.
Molk je kot zavesa,
ki te ščiti pred mano-
raztrgaš jo s prvim A...
ko se kot otrok,
ki prvič vidi sneg,
igraš s pramenom mojih las.

Tišina skriva...
Pozabljeno je, da me
je umazalo blato prvega
pomladnega dežja.
Da so me kaplje greha
premočile do kosti.
Vsa blatna in osramočena
stojim pred tabo
in molčim...

Tišina rešuje...
Tiho me gledaš
in božaš po roki.
S tvojo ljubeznijo
bom sprala blato s sebe.
Z novimi sanjami
bom prebolela.
A pozabila nikoli!

Lilly

Komentiranje je zaprto!

Lilly
Napisal/a: Lilly

Pesmi

  • 25. 03. 2008 ob 12:51
  • Prebrano 674 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!