POT
Grem tja, kjer sem.
Vmes je dolga pot.
Živim jo in se smejim.
Smešno je?
Včasih tudi ne.
Ne vem ...
Ne vem!
Vseeno grem.
Zalka Grabnar

_LI.jpg)
Napisal/a: Zalka Grabnar
Pesmi
- 25. 03. 2008 ob 08:54
- Prebrano 1852 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 478
