Forum

¿PSIHOGRAM¿ - avtor Yoda

 

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 15:21

Yoda, črv je pa vsega kriv, hehehe...

... nas pa bolj zanima črvina, prehod med ... in ....

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
14. 04. 2009 ob 15:30

To bi pa biologi vedli. Oni bolj s povečevali gledajo življenje, tudi malih živali, ki so v in pod zemljo...Zakaj te pa to tko zanima, kako plazi, saj ne orje...

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 15:36

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
14. 04. 2009 ob 15:46

Menda je en fizik probal to o času skozi luknjo, pa je pol glave mu spremenilo. Nekaj takega...Časovni stroj kljub napredku ni še uporaben danes, tako da prideš na obisk na kakšen kraj čez 1000 in okoli let...

Zastavica

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:32

Gremo! :))
Jst bi šla 400,500 let nazaj, v renesanso. :)
Samo za nekaj dni... :)
Rada bi okusila takratno življenje, te dolge obleke...
Mmmm :))

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:32

...Star wars in črvine je pa tematika za Yoda ;)

Zastavica

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:33

Aja, pa na gospode in nedolžno ljubezen, nedolžno poigravanje s pogledi...
Mjau. :)))

lp

Zastavica

Yoda

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:37

Hehe Dule!:)
Jaz bi bil pa pogumni vitez, ki ubije zmaja in reši princesko ... :)

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:42

no, tole je pa bila sinhroniciteta !! hehee, ob istem času butneva , kajne Lojtrca

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:44

tam je bila tudi ena Princeska , če se ne motim, Yoda

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:46

edina realna črvina, ki jo poznam je skok v sanjino, čau za dons :)

Zastavica

Yoda

Poslano:
14. 04. 2009 ob 21:51

Dule Lkjtra ne Lojtra!:)

Zastavica

Poslano:
14. 04. 2009 ob 22:38

Cekinček, ni kej... tko je :)
Yoda, pogumni vitez... oo, ke lepo :))
sm že navajena... :)
pa bom Lojtra... :/ hehehe

lahko noč :)

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 04. 2009 ob 07:30

Ja, bravo vitez,hehehe... dobivaš točke pri svoji dami ;)
... Lojtra jo je pa poimenoval njen dober frend gs in ni imela nič proti, zato sem si tudi jaz drznil in kot vidiš -preživel, hehe..

... ima pa to ime zame še skriti pomen in si ga oglej na
http://en.wikipedia.org/wiki/Jacob's_Ladder

drugo ime pa bi bilo tudi Črvina do nebes (ampak se le lojtrca lepše sliši,ane)
http://www.ljudmila.org/iands/Teksti.htm

morda sedaj ne boš več hud name ;)

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 04. 2009 ob 07:32

..no, črvina je tudi "tunelček" , ki ga doživljajo ljudje, ki so bili klinićno mrtvi

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
15. 04. 2009 ob 07:37

Metuljček, tisti ki so bili klinično mrtvi so tudi v resnici....+
Dobro jutro cekinček, si še živ???

hope

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 04. 2009 ob 08:38

živ,živ,čiv,čiv...

Hope, klinično mrtev je izraz, ko možgančki še niso čisto na OFF (EEG priskava bi pokazala neko mžgansko aktivnost) in je človek navidezno mrtev... bolj pa je hudo, ko so možgančki čisto zares mnrtvi in telešček še hoče žveti, poglej spodaj

http://www.uvs.gov.si/fileadmin/uvs.gov.si/pageuploads/zapis_37_posveta.doc

Vlado Began, Univerzalno življenje: Kako je z darovanjem organov klinično mrtvih ljudi? Če mu odvzamemo ledvice za presaditev, so te ledvice še žive. Je torej tak človek resnično mrtev ali ne?

Dr. Jože Trontelj: Gospod Began, gotovo se spominjate, prav o tem sva že pred leti imela razpravo v časopisu Delo. Težava je nesporazum v izrazih. Klinična smrt je laični pojem, ki pa danes znanstveno ne vzdrži več. Klinično mrtev je nekdo, ki je na pogled mrtev (ne mu moreš npr. izmeriti utripa). Pri možganski smrti gre za celotno, ireverzibilno prenehanje vseh funkcij. Trenutek, ko se ugotovi odmrtje celotnih možganov, se šteje za trenutek smrti. Tako piše tudi v zakonu. Človek z mrtvimi možgani je mrtev.

... Lojtrca, zdej pa bom mogoče tudi jest kej točk dobil pr teb , hehehe
...namreč tudi notno črtovje je nekakšna lojtrca, aneda ;)
in če jo zaigra na kralju inštrumentov je to potem res lojtrica ali stopničke do nebes :) :) :)
http://www.last.fm/music/Led+Zeppelin/_/Stairway+to+Heaven

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
15. 04. 2009 ob 08:45

in bo lahko nam vsem pisala iz nebes???

Zastavica

Dule Metulj

Poslano:
15. 04. 2009 ob 08:50

Hope, mi smo ŽE v nebesih !!!!!!!!!!!!!
v pesniških

Zastavica

Yoda

Poslano:
15. 04. 2009 ob 08:53

Metulj D. ne zamert, jest se sam mal hecam!
Si pa dobr reserch naredu, zanimivo zanimivo :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!