PREPOVEDAN
Sedim in opazujem -
Tebe, Blondinec mojih sanj...
Gledam in v mislih modrujem:
Ko sem te videla,
si me prevzel.
Ko sem te slišala,
si me razvnel.
Čeprav nikoli
me nisi še objel.
Vsak dan vidiš,
da te opazujem...
Tako zelo se bojim...
Saj drug drugemu sva prepovedana si -
oddan si ti,
oddana jaz.
A še vedno se mi tresejo kolena,
ko te le pogledam.
Noge me komaj nesejo,
če se ti le v oči zagledam..
Že dolgo časa fanta imam,
pomeni mi vse...
Tebi pa tega povedati ne znam!
Je ljubiti dva mogoče?
Je ljubiti dva greh?
A to res moje srce hoče?
Pritiska tega ne zdržim
in nekaj treba bo storiti,
da res obeh ne izgubim,
bo enega treba zapustiti.
Blondinec, rada bi te pozabila,
rada nekam daleč bi odšla
in za vedno misel nate zapustila!!! Jerneja

Napisal/a: Jerneja
Pesmi
- 22. 03. 2008 ob 13:12
- Prebrano 757 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 315
