PREPOVEDAN

Sedim in opazujem -
Tebe, Blondinec mojih sanj...
Gledam in v mislih modrujem:

Ko sem te videla,
si me prevzel.
Ko sem te slišala,
si me razvnel.
Čeprav nikoli
me nisi še objel.

Vsak dan vidiš,
da te opazujem...
Tako zelo se bojim...

Saj drug drugemu sva prepovedana si -
oddan si ti,
oddana jaz.

A še vedno se mi tresejo kolena,
ko te le pogledam.
Noge me komaj nesejo,
če se ti le v oči zagledam..

Že dolgo časa fanta imam,
pomeni mi vse...
Tebi pa tega povedati ne znam!

Je ljubiti dva mogoče?
Je ljubiti dva greh?
A to res moje srce hoče?

Pritiska tega ne zdržim
in nekaj treba bo storiti,
da res obeh ne izgubim,
bo enega treba zapustiti.

Blondinec, rada bi te pozabila,
rada nekam daleč bi odšla
in za vedno misel nate zapustila!!!

Jerneja

Komentiranje je zaprto!

Jerneja
Napisal/a: Jerneja

Pesmi

  • 22. 03. 2008 ob 13:12
  • Prebrano 757 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 315

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!