Za vedno
Ko pogledam v noč,
te vidim v temi,
ko zaprem oči pojaviš se ti,
kamorkoli grem slišim
tvoj šepet,
vedno si pri meni,
v moje srce si
vpet.
black_flower

Napisal/a: black_flower
Pesmi
- 21. 03. 2008 ob 17:11
- Prebrano 608 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 190
