Ti

Podaj mi roko,da ne bom sam,
podaj mi roko,da pravo pot spoznam.
Bodi mi luč v temi,
bodi mi luč,ko pred mani zlo stremi.
Stoj ob meni,da ko padem
zopet hrabro vstanem.
Stoj ob meni,da sva lahko objeta,
ko se slabo obeta.

Naj se čuti ljubezen med nam´,
naj se nihče ne počuti,da je sam!!

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 12. 03. 2008 ob 06:24
  • Prebrano 798 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 433

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!