Z zvezdami sem prepevala...

Ni bila nedelja in ni bilo jutro.
Tudi sobota ni bila in ni bil večer.
Mislila sem nate.

Bila sem nekje. Tam, kjer še nikoli.
Ne, nisem bila v nebesih in nisem bila v peklu.
Spomnila sem se nate.

Podnevi sem se pogovarjala z dežjem
in sonce mi je mežikalo.
Razmišljala sem o tebi.

Ponoči sem gledala v nebo
in z zvezdami prepevala pesem.
Prepevala sem pesem o tebi.

PESEM ZATE.

Wildberry

Komentiranje je zaprto!

Wildberry
Napisal/a: Wildberry

Pesmi

  • 09. 03. 2008 ob 19:06
  • Prebrano 721 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 229

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!