Hrepeneča bolečina

Boli srce, boli, boli, boli
Globoko v meni hrepeni
Želja strast…BOLI !
Zakaj boli ?
Od kje bolečina, skrita v notranjost zavita
Nepremišljeni tvoji stavki, besede izrečene
Trma ? ne vem kaj sporočaš mi ?
Čakanje na odgovor, čakanje na resnico
Ki BOLI, BOLI, BOLI
Od kod vse te stvari od kod vse te reči
Premišljujem jih in ne morem, da pozabim jih
Ljubosumje, bolečina, STRAST ! groba površina
Srce in bolečina ?!
Kje sedaj stojim morda v nevednosti živim ?
Vem pa eno stvar zagotovo, katero 100 krat na dan lahko povem ti
Da energijo katero dala si mi, spodbudo in nadvse nenavadno pobudo Katera v srcu mi sedaj gori, ki prižgal mi jo je tvoj poljub
In zakril moj življenjski obup
Vem da čudno se zdi čutim enake stvari
Nevednost tuja mi ni !
Ob samotnih nočeh in praznih jutrih brez tvojih oči
Vedno znova spoznam, da v srcu za tebe plamen mi gori
In HREPENI, HREPENI, HREPENI !
Po tvojih vročih poljubih, mehkih objemih in predvsem tvoji duši
Ki se odseva v tvojih skrivnostnih očeh ki, mi vliva nova upanja za uspeh! Zato tvoja ljubezen in zaupanje je zame neprecenljivo !
In nisem bil v življenju deležen takšne moči !
LJUBIM TE – VSA LJUBEZEN SI MI TI !

Outsider

Komentiranje je zaprto!

Outsider
Napisal/a: Outsider

Pesmi

  • 29. 04. 2011 ob 13:15
  • Prebrano 718 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 150

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!