Čakam II.

Čakam,
čakam, da se kdo spomni,
da obstajam.

Čakam,
da me kdo pokliče in vpraša kako sem.

Čakam, da bi ljudi zanimalo kdo sem in kaj počnem.

Čakam iz dneva v dan, zaman.

Čakam,
da se spomnimo,
da vsak dan pozabimo na nekoga,
da vsak dan zgubimo del sebe,
ki smo nekoč bili.
Čakam,
da odrastemo in se sprijaznimo z realnostjo.

Tako vi, kot jaz.

Dreja

Komentiranje je zaprto!

Dreja
Napisal/a: Dreja

Pesmi

  • 22. 04. 2011 ob 22:18
  • Prebrano 698 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 60

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!