Brez navdiha

kako naj vem
v katero besedo
naj se razrastem

navsezadnje
se nisem še nikoli
dotikal tal

in v resnici
nisem nič drugega
kot neposrečena zmes
usahle črnine
in bele neskončnosti

pravzaprav
sem
kos mrhovine
na krzneni belini

ali če hočeš
čistopis
zapisan
v brezvetrju

raztrgaj me
prosim
nočem biti noč



Legy

Komentiranje je zaprto!

Legy
Napisal/a: Legy

Pesmi

  • 03. 04. 2011 ob 00:23
  • Prebrano 1346 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 850

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!