Z nočjo

Često dokončam zgodbo
s temno nočjo v kateri včasih sveti zvezda.
Težko, da jo končam drugače,
enostavno mi ne gre brez konca dneva,
tako končam s pogledom v spanje
ali budnimi očmi preko noči.
Naj pišem mnenje odsekov trenutkov,
morda, morda, včasih.
Le včasih ustavim trenutek, da ga zavijem v spomin.

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 23. 03. 2011 ob 07:07
  • Prebrano 767 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 305

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!