Sem le človek

Sem le človek, ki se trudi,
Zate, zanj, zanjo utrudi.
Dajem vsem, ker vse se vrača,
Nerad v osebah vidim berača...

Dajem vse, ker se mi vrača,
igral ljubezni sem berača,
Sedaj sem srečen in semena
Dajem, rešim vas bremena...

Ljubim s srcem, čutim srečo,
Videl sem jo opotečo,
Ki sedaj na vrh gore
Priplezala je zamé...

Weirdness

Komentiranje je zaprto!

Weirdness
Napisal/a: Weirdness

Pesmi

  • 16. 02. 2008 ob 00:42
  • Prebrano 842 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 260

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!